Новини - 2015 рік

Вересень


Святкування Дня Дошкілля освітянами Запорізької області


      29 вересня 2015 року у Запорізькому колегіумі №98 відбулося свято Дня Дошкілля для освітян Запорізької області.  Привітав учасників обласного заходу ректор КЗ "ЗОІППО"ЗОР Пашков Володимир Васильович. Директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Озерова Тетяна Ярославівна привітала із святом освітян-дошкільників  області і урочисто вручила грамоти переможцям обласних конкурсів "Імідж ДНЗ", "Методист року", "Освітні проекти: навчальна презентація", "Україна - рідний край". Із святковою промовою звернулася до присутніх голова Запорізької організації профспілки працівників освіти і науки України Гринь Надія Іванівна.  Науковці кафедри дошкільної освіти Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти презентували комплексну програму "Світ дитинства", яка має гриф Міністерства освіти і науки України.

День Дошкілля  є  вагомою подією для дошкільників Запорізького краю.Вітаємо з ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Шановні працівники дошкільної освіти! Щиро вітаємо з нашим професійним святом — Всеукраїнським Днем дошкілля!

Зичимо натхнення, здоров’я та наснаги! Радості від творчості, від кожної миті спілкування з малятами, вдячних вихованців та відкритих до співпраці батьків!


Всеукраїнський День Дошкілля - 2015

Традиційно у Міжнародний день вихователя Міністерство освіти і науки України організовує відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

У цьому році захід відбудеться 25 вересня 2015 року в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).


У відзначенні Всеукраїнського Дня дошкілля візьмуть участь понад 800 учасників, серед яких – науковці, практики, управлінці, меценати, партнери, батьківська громадськість з усіх куточків України.


Програмою заходу передбачено організація різноманітних майстер-класів для вихователів, ЛЕГО-містечко, виставка - ярмарок дидактичних посібників, освітянських фахових видань, урочиста частина (концерт, нагородження лауреатів фестивалів тощо).

Онлайн трансляцію заходу здійснюватиме Освітній портал "Педагогічна преса". 


Сторінка трансляції http://pedpresa.ua/137700-online-translyatsiya-den-doshkillya-2015.htmlПортал освітян України «Педрада» вітає з Днем працівників освіти


Дорогі  колеги!

Напередодні Дня працівників освіти від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги та нових педагогічних звершень!

 

А ми допоможемо Вам завжди бути на вістрі нових педагогічних ідей разом з улюбленими фаховими виданнями

До свята влаштовуємо для Вас

ДНІ РОЗПРОДАЖУ

Лише 5-7 жовтня замовляйте на порталі «Педрада» або в інтернет-магазині видавництва будь-який комплект, журнал або електронний продукт напряму МЦФЕР: Освіта зі знижкою 7%*

Як оформити замовлення онлайн

Крок 1. Зайдіть у розділ МЦФЕР: Освіта порталу «Педрада» або в інтернет-магазин видавництва

 

Крок 2. Оберіть потрібний Вам комплект, журнал або електронний продукт

 

Крок 3. Натисніть кнопку «Передплатити» або «Купити» та оформіть замовлення

* За умови передплати на І півріччя або весь 2016 рік

 

0 44 586 56 06 | 0 800 212 012 (callback)

pedrada.com.ua


Науково-практичний семінар "МНЕМОТЕХНІКА: ТЕХНОЛОГІЯ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСВОЄННЯ ІНФОРМАЦІЇ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ"

ЗАПРОШУЄМО 


ДО 


УЧАСТІ!

Шановні колеги! 

29 вересня 2015 року кафедра дошкільної освіти КЗ "ЗОІППО" ЗОР,

видавництво "Мандрівець" та асоціація творчої особистості "ВАРТО"

проводять у м. Запоріжжі науково - практичний семінар 

"МНЕМОТЕХНІКА: ТЕХНОЛОГІЯ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСВОЄННЯ ІНФОРМАЦІЇ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ"

місце проведення: Колегіум № 98, м. Запоріжжя, вул. Запорізька 1-а

час проведення: з 8.30 до 12.30Обласний семінар "Панорама розумних уроків SMART 2015"

22.09.2015 року у приміщенні Токмацької міської ради відбулося нагородження переможців та учасників обласного фестивалю "Панорама розумних уроків SMART 2015". Після нагородження на базі закладів освіти м. Токмак пройшов тематичний семінар. Призери номінації «SMART-контент для дошкільника»  презентували свої конкурсні роботи  на базі ДНЗ №7 м.Токмак. 

 

ДетальнішеСемінар для управлінців дошкільної освіти

17.09.2015 року в КЗ "ЗОІППО" ЗОР  відбувся семінар для методистів рай(міськ)МК, спеціалістів відділів та управлінь освіти з теми "Сучасні проблеми та перспективи управління системою дошкільної освіти".

Під час семінару розглянуто питання з організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах Запорізької області на 2015-2016 н.р.

Переглянути матеріали семінаруКурси підвищення кваліфікації 

 

З 21.09.2015 р по 09.10.2015 р. - проходять курси підвищення кваліфікації для вихователів та музичних керівників дошкільних навчальних закладів у м. Мелітополь.Розвиток освітньої галузі в Україні буде забезпечено міжнародною конвенцією

16 вересня 2015 року Верховна Рада України прийняла закон про ратифікацію конвенції Міжнародної організації праці про основні цілі та норми соціальної політики № 117, ухвалену на 46-й сесії Генеральної конференції Міжнародної організації праці 22 червня 1962 року.

Конвенція МОП № 117, зокрема, передбачає вжиття заходів на міжнародному, регіональному або національному рівні для сприяння прогресу у таких сферах, як: охорона здоров’я, житлове будівництво, забезпечення продовольства, освіта, піклування про добробут дітей, становище жінок, умови праці, поліпшення умов життя в сільських районах, захист прав трудових мігрантів і соціальне забезпечення.

Конвенція містить норми про те, що:

будь-яка політика повинна перш за все спрямовуватися на досягнення добробуту й розвитку населення, а також на заохочення його прагнення до соціального прогресу;

підвищення життєвого рівня розглядається як основна мета планування економічного розвитку;

заохочується встановлення мінімальної заробітної плати в колективних договорах, що вільно укладаються між профспілками, які репрезентують заінтересованих працівників, та роботодавцями або організаціями роботодавців.

Конвенція набирає чинності для України через дванадцять місяців після дати реєстрації документа про її ратифікацію у Генерального директора Міжнародного бюро праці.

http://vnz.org.ua/novyny

 ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК УЧИТЕЛІВ: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД


Педагогічна практика музичних керівників

    15 вересня 2015р. дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№ 273 "Пізнайко" Запорізької міської ради Запорізької області презентував досвід роботи музичним кервникам ДНЗ -слухачам курсів підвищення кваліфікації інституту післядипломної педагогічної освіти.

 Завідувач ДНЗ Мітіна Алла Яківна розповіла гостям про організацію роботи педагогічного колективу, про досягнення працівників закладу в освітній діяльності. Музичний керівник Ніна Василівна Кисельова продемонструвала колегам високу майстерність у проведенні ранкової гімнастики, музичних занять та вечорів-розваг. Прийоми розвитку творчих здібностей дітей, авторські пісні та вправи створили творчий настрій у дітей та дорослих і вразили курсантів. 

 Кафедра дошкільної освіти ЗОІППО дякує керівникам та колективу ДНЗ "Пізнайко" за проведення практики і бажає подальших успіхів у педагогічній справі!Оприлюднено дані про розміри посадових окладів бюджетників

У Міністерстві соціальної політики України розповіли, наскільки з 1 вересня 2015 року зросли посадові оклади працівників бюджетної сфери, зокрема системи охорони здоров'я, освіти та культури. Дані про розміри посадових окладів повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін, передає «Укрінформ».

Зокрема, працівники охорони здоров'я будуть отримувати:

 • молодша медична сестра (4-й розряд) — 1403 грн. (було 1243 грн.);
 • фельдшер, операційна медична сестра (10-й розряд) — 1842 грн. (було 1551 грн.);
 • лікар—терапевт вищої категорії (13-й розряд) — 2297 грн. (було 1934 грн.);
 • лікар—хірург вищої категорії (14-й розряд) — 2449 грн. (було 2062 грн.).

Соціальні працівники будуть отримувати:

 • працівники ІІ категорії (9-й розряд) — 1751 грн. (було 1474 грн.);
 • соціальний робітник — 1467 грн. (було 1263 грн.).

Працівники освіти будуть отримувати:

 • помічник вихователя дитячого дошкільного закладу (6-й розряд) — 1467 грн. (було 1263 грн.);
 • вихователь дошкільного закладу І категорії (11-й розряд) — 1994 грн. (було 1678 грн.);
 • вчитель вищої категорії (12-й розряд) — 2145 грн. (було 1806 грн.);
 • викладач вищого навчального закладу ІІІ—ІV рівня акредитації (16-й розряд) — 2823 грн. (було 2377 грн.).

Працівники культури будуть отримувати:

 • музейний доглядач (3-й розряд) — 1393 грн. (було 1233 грн.);
 • екскурсовод, лектор (11-й розряд) — 1994 грн. (було 1678 грн.);
 • провідний бібліотекар (12-й розряд) — 2145 грн. (було 1806 грн.);
 • артист театру драми вищої категорії (15-й розряд) — 2611 грн. (було 2198 грн.).
 • http://pedrada.com.ua/news/

Курси підвищення кваліфікації 

 

З 07.09.2015 р по 18.09.2015 р. - проходять курси підвищення кваліфікації для музичних керівників дошкільних навчальних закладів.