Новини - 2015 рік

Липень


Завершено роботу над врегулюванням питань діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах

29 липня 2015 року Кабінетом Міністрів України затверджено зміни до трьох постанов, якими врегульовано питання про створення інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах, умови зарахування дітей до таких груп та щодо посади асистента вихователя тощо.

Зокрема, постановою КМУ від 29 липня 2015 року за № 530 затверджено зміни до Положення про дошкільний навчальний заклад (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248378994). Також постановою КМУ від 29 липня 2015 року за № 531 затверджено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 346 «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам» та від 14 червня 2000 p. № 963 «Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників» і від 14 червня 2000 р. № 963» (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248379266).

Зазначеними змінами до постанов, посаду асистента вихователя дошкільного навчального закладу включено до переліку посад педагогічних працівників і встановлено щорічну основну відпустку тривалістю 56 календарних днів (у тому числі вихователям, які працюють в інклюзивній групі).


Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк в ефірі семи українських телеканалів про освіту

26 липня 2015 року в ефірі семи українських телеканалів («Україна», ICTV, «1+1», СТБ, «Еспресо TV», «UA: Перший» і 5 канал) у програмі «10 хвилин з Прем'єр-міністром» Арсеній Яценюк проінформував громадян країни про реформи та діяльність Уряду у системі освіти.


Детальніше на сайті Міністерства освіти і науки України


ДІНЗ запрошує до громадського обговорення проекту Концепції трансформації системи державного нагляду в освіті

Державна інспекція навчальних закладів України повідомляє про громадське обговорення проекту Концепції трансформації системи державного нагляду (контролю) у сфері освіти.

Пропозиції та зауваження до проекту Концепції трансформаціїсистеми державного нагляду (контролю) у сфері освіти просимо надсилати  до 18 липня 2015 року на електронну адресу: dinzu@ukr.net

 Концепція трансформаціїсистеми державного державного нагляду (контролю) у сфері освіти