Новини - 2015 рік

Лютий


 Фестиваль ораторского искусства - 2015

В г. Запорожье с 19 по 21 февраля 2015 г. проходил Межрегиональный фестиваль ораторского искусства «Заговори, чтобы я тебя увидел».
Цель традиционного для Запорожского края Фестиваля – выявление и поддержка творчески одаренных детей и ученической молодежи, содействие раскрытию их таланта.Обговорено питання підготовки фахівців у галузі дошкільної освіти

     У Міністерстві освіти і науки України 19 лютого 2015 року відбулась Всеукраїнська нарада на тему "Якість підготовки фахівці у галузі дошкільної освіти".

    У нараді взяли участь представники департаментів вищої освіти і загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, дошкільних навчальних закладів та громадських організацій, зокрема голова правління Асоціації Ніна Омельяненко, а також завідувачі кафедр дошкільної освіти вищих навчальних закладів.
Курси підвищення кваліфікації 

 

З 16.02.2015 р по 27.02.2015 р. - відбудуться  курси підвищення кваліфікації вихователів дошкільних навчальних закладів в КЗ "ЗОІППО" ЗОР.Відбулося засідання Координаційної ради ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти"

           10 лютого 2015 р. в Києві відбулося засідання Координаційної ради ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти".  У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки України,  Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України,  голови  місцевих осередків Асоціації.

Читати далі

Ознайомитися з матеріалами засідання:

- План засідання Координаційної ради

- Рекомендації з охорони праці

- Матеріали з досвіду роботи ДНЗ "Ялинка" ім. В.О.Сухомлинського


Блог Асоціації                                      Expertus: Дошкільний закладМОН звузило перелік питань, що підлягають звітності

     МОН України повідомило про зняття з контролю подання органами управління освітою обласних та Київської міської державної адміністрації звітності з питань навчально-виховної діяльності у галузі дошкільної освіти, визначеної листами Міністерства, що їх було надіслано у період до 31 грудня 2014 року. Далі


Сучасні моделі дошкільної освіти — на засіданні Колегії МОН

Нещодавно відбулося засідання Колегії МОН України, на якому з-поміж інших розглянули питання сучасних моделей дошкільної освіти.

Далі


Реформування районних методичних служб

Верховна Рада України 29 грудня 2014р. ухвалила Закон №1577, яким визначено, що мережу методичних кабінетів буде оптимізовано. Питання оптимізації діяльності методичних кабінетів для обговорення на нашому сайті.

Перейти до форуму

Реалізація пункту 9 Прикінцевих положень Закону №76-VІІІ

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надало роз'яснення щодо реалізації пункту 9 розділу III «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-VIII.

Далі


Освітяни Херсона представили досвід використання здоров'язбережувальних технологій

Досвідом застосування здоров'язбережувальних технологій у корекційній роботі з дітьми  поділилися херсонські педагоги під час засідання методичного об'єднання вчителів-логопедів і вчителів-дефектологів міста.

Далі

Запрошення до участі у вебінарі.


20 лютого 2015 року відбудеться безоплатний вебінар на тему: «Надання психологічної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події». 


Далі


Соціальні права освітян не обмежуватимуть

Уряд підтримує пропозиіції соціальних партнерів не підвищувати пенсійний вік до 65 років та не збільшувати страховий стаж, зокрема для призначення пенсій за вислугу років.


ДаліКурси підвищення кваліфікації 

 

З 02.02.2015 р по 13.02.2015 р. - відбудуться  курси підвищення кваліфікації вихователів дошкільних навчальних закладів в КЗ "ЗОІППО" ЗОР.