Новини - 2017 рік


Листопад


Визначення шляхів розвитку дошкільної освіти в Біленьківській ОТГ

15 листопада 2017 р. за замовленням відділу освіти Біленьківської ОТГ (керівник Лариса Вікторівна Зуб) кафедрою дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР в особі Байєр О.М. було проведено низку заходів, щодо визначення шляхів розвитку дошкільної освіти в об’єднаній громаді:

Ø знайомство з педагогічними колективами та огляд освітнього середовища і методичного забезпечення дошкільних груп в Марьївському і Лисогірському НВК та Біленківському ДНЗ;

Ø скорочений аудит стану дошкільної освіти в громаді та визначення освітніх потреб педагогів, батьків і дітей;

Ø міні-лекція з відео-переглядом запису технології мультимедійного забезпечення свята в закладах дошкільної освіти;

Ø семінар-практикум для педагогів і керівників дошкільної підсистеми в ОТГ щодо організації моніторингу якості дошкільної освіти у відповідності до Базового компоненту дошкільної освіти в Україні за допомогою методу експертної оцінки та кваліметричної моделі математичнох обробки даних.

За результатами  зустрічі в подальшому будуть визначені шляхи збагачення освітнього середовища для дітей і дорослих в закладах дошкільної освіти, розроблено Програму розвитку  дошкільних підрозділів на 5 років на замовлення Біленьківської ОТГ.Створення предметно-просторового розвивального ігрового середовища в сучасному дошкільному закладі

15-16 листопада 2017 року на базі ДНЗ № 293 м. Запоріжжя проходив тренінг з теми: «Створення предметно-просторового розвивального ігрового середовища в сучасному дошкільному закладі». Керівник Погрібняк Н.В., старший викладач кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

У тренінгу взяли участь педагоги ДНЗ із Шевченківського та Комунарського району м. Запоріжжя та Більмацького р-ну (всього 33 особи).

 

ДетальнішеХмарні технології в управлінському процесі освітнього закладу

02 листопада 2017 року в Долинській ОТГ відбувся тренінг з проблеми "Хмарні технології в управлінському процесі освітнього закладу ". В роботі семінару взяли участь провідні спеціалісти відділу освіти Долинської ОТГ; директори, заступники директорів і вчителі  ЗНЗ; завідувачі і вихователі ДНЗ. 

 

Детальніше