Новини - 2018 рік


ВересеньСвяткування Дня дошкілля в м.Київ

Цього року Всеукраїнський день дошкілля проходив у м. Київ 28 вересня  на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У рамках Всеукраїнського дня дошкілля було організовано виставку-ярмарок новинок програмно-методичної літератури та фахових періодичних видань для педагогів і дітей, секції з питань дошкільної освіти. Закінчився захід святковою програмою в ході якої було нагороджено переможців Всеукраїнських конкурсів та заходів та пролунав святковий концерт.  

Учасниками від Запорізької області були керівники, вихователі-методисти, вихователі ЗДО у кількості 11 осіб.

Святкування Всеукраїнського Дня дошкілля у м. Київ стало традицією для дошкільників України. До уваги слухачів КПК за програмою "Музичні керівники ЗДО"

 

Для слухачів курсів підвищення кваліфікації за програмою "Музичні керівники ЗДО" створено хмарне середовище з методичними та дидактичними матеріалами практичних занять і спецкурсів у КЗ "ЗОІППО" ЗОР.4 засідання обласної творчої групи з проблеми "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників"

20 вересня 2018 року обласна творча група педагогів закладів дошкільної освіти Запорізької області з проблеми "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" на чолі з керівником старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Шульгою Л.М. зібралась на чергове ІV засідання в закладі дошкільної освіти  №13 "Золота рибка" Енергодарської міської ради.  У засіданні взяли участь 17 педагогів: вихователі-методисти, вихователі, музичні керівники, керівники гуртків ЗДО і студій м.Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь, Вільнянськ.

 

ДаліВідбувся захист творчих робіт музичних керівників ЗДО на КПК

13-14 вересня 2018 р. відбувся захист творчих робіт слухачів курсів підвищення кваліфікації за програмою "Музичні керівники закладів дошкільної освіти". Креативний підхід педагогів допоміг перетворити захист на справжнє свято з піснями, танцями, дивовижним оркестром! 

 

 

Відео зберігається на диску, для перегляду необхідно завантажити.Тренінг «Садочок - простір дружній до дитини»

12-13 вересня на базі ДНЗ №42 «Сонечко» м. Запоріжжя (завідувач О.І. Лещенко) відбувся четвертий  у 2018 році навчально-практичний тренінг «Садочок - простір дружній до дитини» який  проводиться кафедрою дошкільної освіти  за цільовим замовленням від керівництва відділів та управлінь освіти ОТГ та міст Запорізької області у межах подальшої реалізації програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході Україні».

 

Детальніше