Новини - 2018 рік


Січень


Вектор наступності в роботі дошкільної та початкової ланок освіти у світлі Концепції «Нова українська школа»

25.01.2018 року кафедрою дошкільної освіти в особі Байєр О.М., канд. психол. наук, доцента, завідувача кафедри на замовлення  відділу освіти Преображенської ОТГ  (в.о.  начальника  відділу освіти Дроздова Ірина Іванівна) проведено науково-практичний семінар з теми  «Вектор наступності в роботі дошкільної та початкової ланок освіти у світлі Концепції «Нова українська школа». В семінарі взяли участь педагоги дошкільної і початкової ланки освіти у кількості 39 осіб та головний спеціаліст відділу освіти Клименко Наталія Анатоліївна.

Під час семінару відбулося обговорення та змістовна дискусія з актуальних питань модернізації освітнього процесу, змісту освіти, інноваційних технологій та методичного забезпечення діяльності дошкільної  початкової ланки освіти з метою забезпечення якості освіти та особистісного розвитку нового покоління дітей.

 

 

Обговорено плани взаємодії структурних підрозділів ОТГ і КЗ «ЗОІППО» ЗОР на майбутнє. Для ознайомлення


25 січня - подарунок зими!


Новини від редакції  журналів для дошкілля

Всеукраїнський конкурс освітніх технологій — 2017 (дошкільна освіта)


Визначимо переможців разом

Шановні педагоги!

Традиційно підбиваючи підсумки року, що минув, ми визначаємо переможців Всеукраїнського конкурсу освітніх технологій, який проводимо щорічно за підтримки Національної академії педагогічних наук України.

Найцікавіші матеріали, надіслані на конкурс у 2017 році, ми опублікували в журналах “Дошкільне виховання”, “Палітра педагога”, “Джміль. А переможців пропонуємо визначити нашим читачам.

Просимо назвати минулорічні публікації, які вам сподобалися найбільше. Для цього, будь ласка, заповніть анкету читача.

  1. Завантажте анкету за посиланням.
  2. Заповніть анкету та надішліть на електронну пошту dv@dvsvit.com.ua або на поштову адресу:
    Видавництво “Світич”, Київ, а/с 36, 04053.
  3. Щоб ваш голос був зарахований, просимо зробити це до 10 лютого 2018 року.

Переможці Конкурсу будуть відзначені
грамотами та дипломами.
А найактивніші читачі — подяками

З повагою
редакція журналів 
«Дошкільне виховання»,
«Палітра педагога», «Джміль»

Тел.: (044) 486-91-14
  (099) 376-35-36
Факс: (044) 486-13-32
E-mail: dv@dvsvit.com.ua


Тренінг «Садочок - простір дружній до дитини»

10-11 січня 2018 року регіональний тренер і обласний координатор проекту Байєр О.М., кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти провела перший навчально-практичний тренінг «Садочок - простір дружній до дитини» який організовується і проводиться кафедрою дошкільної освіти  за цільовим замовленням від керівництва відділів освіти міст, районів, ОТГ та педагогів закладів дошкільної освіти Запорізької області у межах подальшої реалізації програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході Україні». 

 

ДетальнішеОнлайн-навчання для педагогів

Підготовка вчителів – це ключове в реформі освіти. Тому “Нова українська школа” підготувала другу добірку можливостей для педагогів. Онлайн-освіта – це справжній світовий тренд, і в Україні є кілька організацій, які підхопили його та пропонують якісний відеоконтент. Серед переваг такого навчання – можливість проходити його будь-де і будь-коли. Головне – доступ до інтернету.

Детальніше

 


Нормативно-правова база інклюзії

У Запорізькій області стартував пілотний для України проект зі створення інклюзивного освітнього середовища. З 1 вересня 11 шкіл Запорізької області стали першими учасниками практичного пілотного науково-педагогічного експерименту з розвитку інклюзивного освітнього середовища.

Детальніше


Вітаємо з 2018 роком!